Restaurace a kavárna WELLINGTON CAFE, Brno

Restaurace a kavárna WELLINGTON CAFE, Brno
Restaurace a kavárna Wellington je zaměřena na kvalitní gastronomii s využitím místních sezonních produktů. Masterchef Petr Jonáš sestavuje každý týden nové menu, často ze surovin, které přes víkend sám nasbírá či vypěstuje na své zahradě. Nabídku doplňuje italská káva Varesina, pšeničné pivo Maisel’s Weisse, domácí čaje, míchané nápoje či širší nabídka vín.

Smyslem a důvodem vzniku restaurace a kavárny Wellington bylo, aby i místní klientela dostala možnost se dobře a kvalitně najíst, bez nutnosti jezdit do centra města. Restaurace také slouží jako dějiště zajímavých kulturních akcí či koncertů. V našem interiéru je možné také uskutečnit výstavu Vašich uměleckých děl, ať už obrazů či fotek. Naši restauraci a kavárnu lze také využít pro Vaše oslavy či jiné akce. Jako pohoštění Vám můžeme podle Vašich přání připravit vícechodové degustační menu. Za uzavření kavárny pro soukromou společnost si neúčtujeme nic navíc.

Restaurace je situována v nákupním středisku Vysočina, dvě minuty chůzí od konečné tramvají v Řečkovicích. Moderní interiér nabízí posezení pro takřka čtyřicet osob a dalších dvacet pět osob se vejde na naši letní zahrádku, které je umístěna v příjemném prostředí. V blízkosti restaurace jsou tři parkoviště.

Kontakty
Restaurace a kavárna Wellington Cafe
Vážného 21, 62100 Brno

thecafewellington@gmail.com
Tel.: 728 597 078

https://www.wellington.cz/