VERONIcaffé, Brno

VERONIcaffé, Brno

VERONIcaffé je mladá poctivá kavárna blízko centra Brna. Je to místo, kam zabloudíte pro odpočinek, úsměv od milé obsluhy a hlavně abyste si pochutnali!

Vždy čerstvou kávu bereme od Caffee Clubu. Na mlýnku máme dva druhy: výbornou 100% Canephoru s oříškovými tóny, a na druhém mlýnku měníme kvalitní 100% arabiky z celého světa.

Horká čokoláda u nás není instantní pytlíček rozpuštěný v mléku, zahuštěný škrobem. Tavíme tabulky vysoce kvalitní čokolády brněnské Ajaly, která si dováží vzácné kakaové Criollo boby z Peru a v Brně uskuteční celý výrobní proces čokolády.

Naše víno je z malého rodinného vinařství Herzán z Čejkovic u Hodonína. Kladen je zde důraz na tradiční výrobu s co nejmenším počtem zásahů do podstaty vinné révy. Vína dlouho leží na kvasnicích a získávají svou charakteristickou vůni a chuť jen ze své přirozenosti. V každém ročníku se nám tedy projeví, jaká byla sezona na vinicích.

Dezerty a slané koláče si pečeme sami. Každý týden obnovujeme náš sortiment a vymýšlíme nové dobroty pro Vaše mlsné jazýčky. Nic není ošizené, vybíráme jen ty nejkvalitnější suroviny a některé si dokonce vyrábíme, např. sirupy a marmelády.

Kontakt:
VERONIcaffé
Gorkého 42
Brno 612 00

Tel: 736 173 093
Mail: veronicaffebrno@gmail.com

http://www.veronicaffe.cz/