Suzie's steak pub, Brno

Suzie's steak pub, Brno
Na čepu nabízíme tradiční plzeňský Prazdroj čepovaný z designových měděných tanků, který doplňuje tmavý Velkopopovický Kozel a také každý měsíc nabídka nazvaná Volba sládků, kdy vám budeme představovat po dobu celého roku speciální druhy piv.

Jako doplněk nabízíme Cider Kingswood, podávaný na ledu s plátkem čerstvého jablka.

V naší otevřené kuchyni můžete sledovat kuchaře při přípravě štavnatých steaků na lávovém grilu, ochutnejte i jídla tradiční české kuchyně a mnoho specialit k pivu, např. domácí utopence, domácí nakládaný hermelín se švestkami a vlašskými ořechy, žebírka a křídla v domácí barbecue marinádě, selečí a jehněčí kolínko nebo trio tataráčků čerstvě připravených naším šéfkuchařem.

Můžeme se pochlubit rozsáhlou nabídkou rumů z celého světa, kterou pro vás budeme i nadále rozšiřovat a také kompletní nabídkou exluzivních moravských pálenek firmy Žufánek či ručně vyráběných likérů palírny Blatná.

V našem velmi stylovém nekuřáckém prostředí nabízíme 100 míst k sezení, v letních měsících ještě navíc venkovní zahrádku s kapacitou 80 osob.

Díky našemu velkému plátnu (3m) jsme vhodným místem ke sledování sportovních přenosů. Interiér restaurace přímo vybízí k pořádání firemních večírků, rautů, promocí, oslav narozenin apod.

Kontakt
Suzie's steak pub
Kounicova 10, Brno-střed

Rezervace: 511 181 181
pub@suzies.cz

http://www.suzies.cz/restaurace-brno/index.html