Filharmonie Hradec Králové, o.p.s.

Filharmonie Hradec Králové vstupuje do své jubilejní 40. sezóny

Za čtyři dekády svého působení se dnešní Filharmonie Hradec Králové vypracovala v renomovaný orchestr, což kromě spolupráce s mezinárodně známými sólisty a dirigenty dokládá také hostování na tuzemských i zahraničních pódiích, prestižních festivalech a řada nahrávek vydaných na CD, či pořadů pro Českou televizi, nebo Český rozhlas.

Kromě stěžejního repertoáru symfonických děl a klasické hudby se dramaturgie věnuje také moderním projektům na pomezí žánrů (folkové/rockové/popové crossovery, filmová hudba), koncertům pro rodiny s dětmi a dalším hudebním představením (opera, balet, muzikál).

Pro náročnější publikum Filharmonie Hradec Králové každoročně připravuje festival soudobé světové hudby Hudební Fórum Hradec Králové (24. 10. – 2. 11.), kde je hudba propojována s vizuálními technologiemi – světelným designem, animacemi a s pohybovou složkou.

Nechte se oslovit a přijďte zažít hudbu na některém z široké nabídky našich koncertů. Vždyť snad nejdůležitějším přáním Filharmonie Hradec Králové ve 40. sezóně, stejně jako v těch minulých, je přibližovat stálým i novým posluchačům hudbu – živou, dýchající, ve všech jejích barvách a odstínech.

Vstupenky zakoupíte prostřednictvím http://www.hkpoint.cz/

Filharmonie Hradec Králové o.p.s.
Eliščino nábřeží 777
500 03 Hradec Králové

Tel: 495 211 375, 495 211 491, 495 221 901
E-mail: fhk@fhk.cz
http://www.fhk.cz/

Body zájmu

Tipy na trasy