Občerstvení NAFLEKU, Brno

Občerstvení NAFLEKU
Občerstvení NAFLEKU s  více jak desetiletou tradicí provozu a neustálým zlepšováním v oblasti potřeb zákazníka,  se nachází  v příjemném prostředí rekreační oblasti Brněnská přehrada. Pohodlnou cestu k nám Vám umožňuje velmi dobrá dostupnost z centra (tramvaje č. 1, 3, 11). Stánek najdete 5 min pěší  chůze od zastávky Přístavní, ve vzdálenosti 100 m od přístaviště, v těsném sousedství hříště minigolfu.

Občerstvení má kapacitu 250 míst. Můžete využít sezení na zadní či přední zahrádce, stačí si jen vybrat, zda upřednostňujete spíše klid a soukromí nebo chcete sledovat čilý ruch hlavní cesty.  Někteří uvítají možnost sezení pod paprsky slunce, jiní rádi vyhledají stín pod stromy či slunečníky. Nejatraktivnější místa, s výhledem na hladinu přehrady, naleznete na vyvýšené zahrádce, přímo na terase loděnice. Ani při deštivém počasí se není třeba obávat, více jak polovina míst našeho občerstvení je zastřešena.

Stánek je v provozu celoročně, v zimních měsících s omezenou provozní dobou. Jistě Vám přijde vhod posezení u horkého čaje, svařeného vína či grogu po odpoledním bruslení či zimní víkendové procházce.  Nově zrekonstruovaná místnost, vytápěná krbem, obložená světlým dřevem a vybavena dřevěnými stoly a židlemi na Vás bude působit jistě útulným dojmem.

Kontakt
Přístavní, 635 00 Brno-Bystrc

Rezervace:
telefon:
732 134 919
739 260 501
603 468 476

email:
reserve@nafleku.cz
nafleku@nafleku.cz

http://www.nafleku.cz/