Penzion Jacob, Brno

Penzion Jacob, Brno
Do ostatních hotelů se jezdí přespat, k nám se jezdí pro zážitek!

Ať už Vás uchvátí naše skvělá poloha, osobní přístup nebo jedinečné skloubení tradice a moderny, jedno je jisté – už nikdy nebudete chtít jít jinam.

Zajímá Vás tedy, jaké služby jsou zahrnuty v rámci Vašeho ubytování?

Ve všech našich prostorách funguje vysokorychlostní bezdrátové wi-fi připojení, které můžete využívat zdarma, kdykoliv budete chtít. U recepce je navíc hostům k dispozici počítač s internetem.

Jste-li milovníkem kvalitní kávy, určitě nesmíte minout náš kávovar, který Vám připraví lahodné espresso, cappuccino či latte macchiato. Kromě kávy samozřejmě nabízíme také širokou škálu čajů.

Za drobný poplatek si můžete zakoupit i pivo, limonádu nebo lahev kvalitního vína – a co víc, vše pochází od vybraných místních dodavatelů.

V případě, že si budete chtít vyprat či vysušit Vaše prádlo, za poplatek jsou Vám k dispozici pračky, sušičky, a nechybí ani žehlička k zapůjčení.

Potěší Vás zajisté i mapky města, které jsou všem hostům zdarma k dispozici. Ale pozor – nudné městské mapy u nás nenajdete – po vzoru mnoha světových metropolí jsme totiž i my věrní stylovým a praktickým mapám USE-IT.

Na recepci Vás vždy přivítáme s úsměvem a poradíme, kam zajít na pivo, koncert či dobrou večeři. Pokud máte jakékoliv přání či dotaz, nebojte se nás zeptat – nekoušeme!

Kontakt
Jacob Brno
Jakubské náměstí 7
Brno, 602 00

Tel.: +420 542 210 466
info@jacobbrno.cz

https://jacobbrno.cz/