Lázně Rašínova, Brno

Lázně Rašínova
Uděláte-li necelých dvě stě kroků z brněnského náměstí Svobody směrem k náměstí Moravskému, nemůžete nás minout. Na ulici Rašínově najdete naše centrum v historické budově lázní, po pravé straně.

V samotném centru města tak objevíte vše, co potřebujete ke kvalitnímu odpočinku - bazén, wellness, občerstvení, posilovnu a také solárium.
  
Bazén
Známý oválný bazén měří na délku 18 m a na šířku 7 m. Je hluboký až 2,20 m, ale u vstupu má hloubku pouhých 0,60 m. Náš bazén je tak ideálním místem k tomu, abyste své děti naučili plavat, nebo se věnovali relaxačnímu plavání, ať už jste jakéhokoliv věku. Ve vodě teplé 27,5 stupňů, a ve vířivé lázni s teplotou 36°C, si skvěle odpočinete.

Wellness
V přízemí vedle bazénu naleznete velmi příjemnou wellness zónu s parní lázní, horkovzdušnou i elektrickou saunou.Prostor jsme nově rozšířili o suchou saunu s kapacitou 15 osob. Po ochlazení v bazénku můžete vyzkoušet Kneippův chodník a poležet v klidu odpočívárny, která se nachází v horním patře.

Občerstvení
Před sportováním u nás pořídíte energetické nápoje, po skončení vašeho programu můžete posedět u kávy v příjemném prostředí baru v 1. patře.
  
Posilovna
Odpočinek u nás může být i aktivní. V prvním patře našeho centra je vám k dispozici moderní posilovna s cvičebním sálem. Ručíme za to, že vás špičkové posilovací stroje STAR TRAC uspokojí, i když jste v tomto ohledu náročným uživatelem. A pokud by se vám v našem cvičebním sále (65 m2) zalíbilo, rádi vám jej pronajmeme.
  
Solárium
Spěcháte-li, navštivte třeba jen naše solárium! Umístili jsme je hned ke vstupu, abychom vás nezdržovali.

OTEVÍRACÍ DOBA A VSTUPNÉ
https://rasinova.sportujemevbrne.cz/oteviraci-doba-cenik

Rehabilitace
Ve druhém i třetím patře je poskytována zdravotní rehabilitace. Je pochopitelně dostupná výtahem. Pokud pro své zdraví potřebujete vodoléčbu, masáže, magnetoterapii, elektroléčbu či limoplast, kontaktujte společnost Rehabilitace Rašínova. http://www.rasinova.cz/
  
Kontakt
Lázeňské a relaxační centrum
Rašínova 643/12, 602 00 Brno-město

tel: 533 033 821, 730 157 521
e-mail: pokladna-rasinova@starezsport.cz

Posilovna
tel.: 730 157 520, e-mail: posilovna-rasinova@starezsport.cz
Trenér - Ing. Jan Střeštík
tel.: 734 318 287, e-mail: strestik@starezsport.cz

Rehabilitace - provozuje Neuron Medical s.r.o.
Rehabilitace, masáže
tel: 725 069 198, e-mail: info@rasinova.cz

https://rasinova.sportujemevbrne.cz/