Městský plavecký stadion Lužánky, Brno

Městský plavecký stadion Lužánky

Plavecký bazén
Jediný brněnský padesátimetrový bazén s osmi drahami pro plavce jistě znáte. Svou hloubkou 1,8 - 5 m a teplotou vody 27°C je určen pro veřejnost i vrcholové sportovce. Skokanská věž a prkna ke sportovnímu prostředí neodmyslitelně patří.
  
Relaxační bazén
Nejen rodiče s dětmi potěší pobyt v bazénu teplém až 33°C s hloubkou jen 0,8 m. K relaxačnímu bazénu náleží také zázemí „Dětského vodního světa“ s vlastními sprchami, umyvadly i sociálním zařízením. Vaši nejmenší mohou doplnit pobyt ve vodě i zábavou v herničce a odpočinkem v některé z dětských postýlek.

Občerstvení
Zveme vás do našeho Aquabaru. Občerstvení je přístupné z vestibulu haly i přímo od bazénu. Příjemné posezení, dobrá káva, dezerty, teplé pokrmy. Pobyt vám zpříjemní i připojení k Wi-Fi.

OTEVÍRACÍ DOBA A VSTUPNÉ
https://mpsl.sportujemevbrne.cz/oteviraci-doba-cenik

Zázemí a šatny
Snažíme se myslet na všechny návštěvníky. Přístup do plaveckého stadionu i šaten je proto bezbariérový, ale máme pro vás připraven i stojan na kola v dohledu pokladen. V nedávno zrekonstruovaných šatnách na vás čeká 250 prostorných uzamykatelných skříněk na čip, převlékací kabinky a panely se zrcadly a ručními fény pro dosušení. Posedět můžete i v masážním křesle.  

Kontakt
Městský plavecký stadion Lužánky
Sportovní 486/4
602 00 Brno-město

tel.: 533 033 881
e-mail: pokladna-luzanky@starezsport.cz

https://mpsl.sportujemevbrne.cz/