Skibus Harrachov Praha Černý Most

Skibus Harrachov
od 25. 12. 2016 do 19. 3. 2017

http://www.harrachov.cz/clanky-detail.asp?NewsID=1295

Rádi byste vyrazili na lyže či do stopy, ale zrovna nemáte možnost zajet si do zimního střediska autem, nechce se vám hledat volné místo na přeplněném parkovišti nebo se cítíte po sportovním výkonu za volantem unaveně? Tak přesně pro vás je služba skibusu jako dělaná. Ráno (od 25.12.2016) pohodlnými autobusy do Harrachova přímo ke sjezdovce a odpoledne zase zpátky domů, tak ve zkratce probíhá provoz skibusu, který zajišťuje harrachovský Skiareál s autobusovým dopravcem BusLine a.s.

Tyto speciální autobusy jsou vypravovány z následujících míst: Praha Černý Most, Mladá Boleslav, Liberec a Česká Lípa. Odjezd ráno do Harrachova je vesměs vždy kolem 06.50 hod., plánován je tak, aby příjezd k lanovce byl kolem deváté hodiny. Autobusy zpět odjíždí ze stejného místa v 17:00 hod.

Provoz lyžařských autobusů je plánován celou zimní sezonu. Podmínkou pro vyjetí autobusu je zájem alespoň 20 lidí. Zájemci si pomocí rezervačního formuláře nebo telefonicky zarezervuje místo v autobuse, nejpozději večer před cestou na internetu uvidí, zda autobus skutečně pojede.

LINKA
PRAHA Černý most ulice Chlumecká 6:50
Mladá Boleslav OC Olympia 7:30
HARRACHOV Rýžoviště 8:45

CENÍK SKIPASU V RÁMCI SKIBUSU
HLAVNÍ SEZONA
dospělí / mládež / děti
660 / 610 / 440 Kč

REZERVACE
http://www.skibusharrachov.cz/booking/index.php?calendar_id=3